+menu-


Varžybų rezultatai- nauji!

2016 metai

 

2014 metai

 

Download the PDF file .

Jeigu naršyklė neatvaizduoja dokumento, paspauskite tiesioginę nuorodą:    >>Biržai solo klasės

 

 

2013 metai

Cross Country. Baltijos II ir Lietuvos I etapai. Biržai. 2013-04-27

Čempionato įskaita:

85cc klasė
1.vieta – Normunds Lūriņš, MK Olaine
2.vieta – Miks Rasmanis, Moto A-Z
3.vieta – Sandis Armīns Frienbergs, Fox Hill Moto Team

E1 klasė
1.vieta – Edgars Siliņš, Motosports RT
2.vieta – Uģis Klimons, Moto A-Z
3.vieta – Domas Grundele, Agaras

E2 klasė
1.vieta – Arūnas Gelažninkas, W’D’Looren RT
2.vieta – Kristaps Bajārs, Motosports RT
3.vieta – Mindaugas Paškevičius, MK Vytis

E3 klasė
1.vieta – Julius Šimkus, MK Vytis
2.vieta – Jurijs Žižkuns, Moto A-Z
3.vieta – Dovydas Venclovas, Agaras

Senjorų klasė
1.vieta – Einārs Vinters, JVE Moto Team Riga
2.vieta – Danielius Žoštautas, W’D’Looren RT
3.vieta – Uldis Veidenieks, Bieriņi

Quad Open klasė
1.vieta – Jānis Arbidāns, Motosports RT
2.vieta – Andris Ciršs, Moto A-Z
3.vieta – Darius Lukša, MK Vytis

Taurės įskaita:

Hobby klasė
1.vieta – Ģirts Dubavs, ApPasaule
2.vieta – Guntis Tauriņš, Motosports RT
3.vieta – Juris Hmaruks

Enduro klasė
1.vieta – Domas Dundulis, W’D’Looren RT
2.vieta – Tadas Borkovskis, MK Vytis
3.vieta – Juri Koger, Paikuse MK

C klasė
1.vieta – Justas Kantaravičius,
2.vieta – Atis Gromovs, Stuntfighter
3.vieta – Linas Žemaitis

Veteranų klasė
1.vieta – Ričardas Dounelavičius, W’D’Looren RT
2.vieta – Kestutis Gurčinas, Lietuvos Enduro klubas
3.vieta – Viesturs Kaktabuls, Rambas R

ATV iki 750cc
1.vieta – Armands Laptiks
2.vieta – Kaspars Šķilts, MX4 Dobele
3.vieta – Uldis Putniņš, Saldus motoklubs

ATV virš 750cc
1.vieta – Kārlis Soika, Motosports RT
2.vieta – Nerijus Giedraitis, Pagiriniai
3.vieta – Kaspars Gribusts, Morosports RT

Motociklai

Individuali įskaita klasėmis

Absoliuti įskaita

Keturračiai

Individuali įskaita klasėmis

Absoliuti įskaita

Komandinė įskaita

Komandinė įskaita



Comments are closed.